Kandidátní listina hnutí NOVÁ GENERACE

Na začátku srpna jsme předložili naši kandidátní listinu pro podzimní krajské volby. Ve vedení hnutí jsme velmi nadšeni seznamem lidí, kteří sdílí programové myšlenky hnutí NOVÁ GENERACE.

Jedná se o velmi zkušené osobnosti z Jihočeského kraje, více jak třetina našich kandidátů má vysokoškolské vzdělání. Kandidáti zastupují široké spektrum profesí od aktivních starostů přes úspěšné podnikatele až po zkušené manažery.

40% kandidátky NOVÉ GENERACE tvoří ženy

Mne osobně velmi těší, že 40% naší kandidátní listiny tvoří ženy. Většinu z nich znám dlouhá léta a vážím si jejich povahových vlastností, které mohou politice hodně přinést.

NOVÁ GENERACE nabízí zkušenost i budoucnost

Hlavní síla kandidátní listiny je v zastoupení střední generace 30-45 let, která již má nemálo životních zkušeností, jež může nabídnout. Oporou je nám velmi zkušená generace 45-65 let, kterou představují velmi pragmatické osobnosti z veřejného života. A naši budoucnost mohou pozitivně ovlivňovat naši kandidáti do 30 let, kteří jsou plni elánu a chuti naslouchat.

Uspět mezi tolika politickými subjekty je pro nás velká výzva

Do krajských voleb kandiduje na jihu Čech 23 politických subjektů. Uspět v takové konkurenci bude náročné, nicméně vidím, že NOVÁ GENERACE nabízí zcela nové tváře, politické názory a postoje, není nijak zatížena minulostí a nevznikla účelově.

Zde je naše kompletní kandidátní listina: http://www.nova-generace.cz/nasi-lide/kandidati-pro-jihocesky-kraj-2016