Kandidátní listina NOVÁ GENERACE

pořadí jméno příjmení titul věk obec trvalého pobytu povolání
1 Vladislav Nadberežný Bc. 35 České Budějovice podnikatel
2 Tomáš Pintér Ing. 37 Planá neuvolněný starosta obce, brand manager
3 Filip Šmaus 40 České Budějovice jednatel reklamní agentury
4 Miroslava Vlačihová Mgr. 33 České Budějovice osvč
5 Jana Cepáková Dis. 37 Kamenný Újezd podnikatelka
6 Josef Kubička 47 Protivín výrobní ředitel
7 David Novák Mgr., Dis. 33 České Budějovice ministerský rada
8 Josef Mičan RSDr. 62 Bechyně provozní ředitel Lázně Bechyně s.r.o.
9 Marcela Pouzarová Mgr. Et Mgr. 26 Homole pedagog
10 Václav Trobl 40 Vodňany starosta obce Truskovice, jednatel stavební společnosti
11 Petra Nagy Mgr. 36 Libín podnikatelka
12 Lenka Průchová 51 Stráž nad Nežárkou knihkupec, koordinátor akcí
13 Josef Kloboučník 54 Jickovice manažer
14 Karla Peldová 52 Hluboká nad Vltavou OSVČ
15 Zdeňka Komzáková 55 Včelná referent útvaru evidence majetku
16 Jaromír Zeman 64 České Budějovice podnikatel
17 Tomáš Růžička 48 Jivno podnikatel
18 Jan Mádl Bc. 31 České Budějovice podnikatel a medicínský reprezentant
19 Lenka Kočová Mgr. 40 České Budějovice podnikatelka
20 Denisa Slaboňová Bc. 25 Soběslav studentka
21 Petr Vítovec 37 České Budějovice skladník
22 Roman Leroch Dis. 38 České Budějovice disponent-dispečer
23 Karel Řezníček Bc. 41 České Budějovice pracovník ve stavebnictví
24 Nataša Vávrová 42 Řípec mistrová směny
25 Tomáš Turek 38 Hosín obchodní manažer
26 Iveta Grillová 58 Nebahovy finanční poradce
27 Zbyněk Zeman 35 České Budějovice vedoucí skladu
28 Jiří Pexídr Ing. 53 Prachatice osvč – lesnictví
29 Kateřina Pouzarová 18 Homole studentka
30 Ondřej Zuzaňák 22 Chlum u Třeboně grafik v digitální agentuře
31 Ladislav Bartuška Ing. 31 České Budějovice akademický pracovník
32 Lydie Sandová 50 České Budějovice podnikatelka
33 Lada Seimlová 60 Borovany ředitelka mateřské školy
34 Zdeňka Dupkaničová Ing. 37 České Budějovice mateřská dovolená
35 Vít Barger Bc. 26 Břilice student
36 Jan Stluka 35 České Budějovice prodejce rybářského vybavení
37 Drahoslava Kořínková 52 Střížov osvč
38 Aneta Bartáková 32 České Budějovice mateřská dovolená
39 Eva Pípová 53 Kaplice invalidní důchodce
40 Milan Mazel Bc. 33 České Budějovice privátní bankéř
41 Pavel Medvěd 40 Tábor medical sales representative
42 Zdeněk Březina 35 České Budějovice jednatel
43 Petr Janovský Ing. 37 České Budějovice vodohospodář
44 Ivana Vyžrálková 41 Dívčice vedoucí prodejny
45 Marek Čunát 27 Milevsko jednatel poradenské firmy, soukromý zemědělec
46 Libuše Ouporová 45 České Budějovice pracovník v sociálních službách
47 Pavlína Smudková 35 České Budějovice účetní
48 Pavel Štětina 24 Volary student VŠ
49 David Ebner 36  Horní Planá montážní pracovník
50 Zbyněk Brůžek 36 České Budějovice osvč
51 Václav Kříž 35 Malonty montážní pracovník
52 Pavel Kouřil 43 České Budějovice manager servisu
53 Martin Klepáček Dis. 33 Prachatice vedoucí směny skladu
54 Lucie Pilbauerová Dis. 29 Plav disponent skladu
55 Miroslav Babinec 42 České Budějovice obchodní manažer